ME20A0702C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ME20A0702C01
Výrobce / značka: Ault / SL Power
Popis produktu AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Datasheety: ME20A0702C01.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace ME20A0702C01
Part Number ME20A0702C01 Výrobce Ault / SL Power
Popis AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 7079 pcs Datový list ME20A0702C01.pdf
Napětí - Výstup 7.5V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Série ME20 (20W)
Region Použitý North America Příkon (W) 15W
Polarizace Positive Center výstupní konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Bez spotřeby elektrické energie 100mW (Max)
Typ vstupu Multi-Blade (Single Blade Included) vstupní konektor NEMA 1-15P
Formulář Wall Mount Účinnost Level VI
Detailní popis 7.5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Proud - výstup (Max) 2A
Délka přívodního kabelu 59" (1.50m) schválení CE