18049ACU
AvenAven
18049ACU Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 18049ACU
Výrobce / značka: Aven
Popis produktu TWEEZER FLAT BLUNT 2A 4.72"
Datasheety: 1.18049ACU.pdf2.18049ACU.pdf
Stav RoHs Nevztahuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
12 pcs
  • Zpráva
Specifikace 18049ACU
Part Number 18049ACU Výrobce Aven
Popis TWEEZER FLAT BLUNT 2A 4.72" Stav volného vedení / RoHS Nevztahuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 4197 pcs Datový list 1.18049ACU.pdf2.18049ACU.pdf
Tip - Type Blunt Tip - Style Flat
Tip - Shape Straight Série Accu-Tek
Počet vzor 2A Materiál Stainless Steel
Délka - Celkově 4.72" (120.0mm) Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable
Funkce Acid Resistant, Anti-Magnetic Detailní popis Tweezers Acid Resistant, Anti-Magnetic Flat Blunt 2A 4.72" (120.0mm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
18049EZ
18049EZ
Výrobci: Aven
Popis: TWEEZER FLAT ROUNDED 2A 4.72"
Na skladě: 17345 pcs
Stažení: 18049EZ.pdf
RFQ
1804A G8M500
1804A G8M500
Výrobci: Belden
Popis: 4 #28 STR PP SHLD PVC
Na skladě: 125 pcs
Stažení:
RFQ
Výrobci: Weidmuller
Popis: TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.5MM
Na skladě: 30114 pcs
Stažení:
18049USA
18049USA
Výrobci: Aven
Popis: TWEEZER FLAT BLUNT 2A 4.72"
Stažení: 18049USA.pdf
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM
Stažení: 1804988.pdf
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: TERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.62MM
18049TT
18049TT
Popis: TWEEZER FLAT 2A 4.72"
Stažení: 18049TT.pdf
18049TS
18049TS
Popis: TWEEZER FLAT ROUNDED 2A 4.50"
Stažení: 18049TS.pdf
Výrobci: Weidmuller
Popis: TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 3.5MM
18049ARS
18049ARS
Stažení: 18049ARS.pdf
Popis: TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
Popis: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 3.5MM
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%