CPA250-4530G
BelBel
CPA250-4530G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPA250-4530G
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Datasheety: CPA250-4530G.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 250 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace CPA250-4530G
Part Number CPA250-4530G Výrobce Bel
Popis AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 250 pcs Datový list CPA250-4530G.pdf
Napětí - Výstup 4 -12V Napětí - Výstup 3 12V
Napětí - Výstup 2 3.3V Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Izolace 1.5kV Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 6.40" L x 5.07" W x 1.60" H (162.5mm x 128.7mm x 40.6mm)
Série Melcher CPA Příkon (W) 250W
Ostatní jména 179-2280
CPA250-4530-G
CPA2504530G
Provozní teplota -25°C ~ 50°C
Počet výstupů 4 Typ montáže Compact PCI®
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení Yes
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Účinnost 82%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V -12V 40A, 40A, 5.5A, 2A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 40A, 40A, 5.5A, 2A