DBUE25PTI
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBUE25PTI
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 M CRIMP CLIN G30 TIN
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBUE25PTI
Part Number DBUE25PTI Výrobce Bel
Popis DSUB 25 M CRIMP CLIN G30 TIN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 4910 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated Série D*U
Obal - Ostatní jména CDBUE25PTI
Provozní teplota -65°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled příruba Feature Cable Side (4-40)
Funkce Grounding Indents Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 5A Typ kontaktu Signal