DCDH-21SSBN
BelBel
Bel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DCDH-21SSBN
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Datasheety: 1.DCDH-21SSBN.pdf2.DCDH-21SSBN.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 653 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 653 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace DCDH-21SSBN
Part Number DCDH-21SSBN Výrobce Bel
Popis CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 653 pcs Datový list 1.DCDH-21SSBN.pdf2.DCDH-21SSBN.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Cup Shell Size, Layout Connector -
Shell Materiál, Finish Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Série Dura-Con™
Obal - Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 21
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí Harsh Environment
Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled příruba Feature Housing/Shell (4-40)
Funkce - Detailní popis 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Signal