DSP1N5D14
BelBel
DSP1N5D14 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DSP1N5D14
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-14V 1W
Datasheety: DSP1N5D14.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace DSP1N5D14
Part Number DSP1N5D14 Výrobce Bel
Popis DC DC CONVERTER +/-14V 1W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 3426 pcs Datový list DSP1N5D14.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -14V
Napětí - Výstup 1 14V Napětí - Izolace 700V
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.77" L x 0.27" W x 0.40" H (19.6mm x 6.9mm x 10.2mm)
Série DSP1 Příkon (W) 1W
Obal Bulk Paket / krabice 5-SIP Module
Ostatní jména 179-1077 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Funkce - Účinnost 70%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 14V -14V 35mA, 35mA 4.5V - 5.5V Input Proud - výstup (Max) 35mA, 35mA