SC105B-150
BelBel
SC105B-150 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC105B-150
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD
Datasheety: SC105B-150.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC105B-150
Part Number SC105B-150 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 15UH 2.9A 80 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 174833 pcs Datový list SC105B-150.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm)
stínění Unshielded Série SC105B
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.52MHz
indukčnost 15µH Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 2.9A
Proud - Saturace 2.27A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC105-820
SC105-820
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
Na skladě: 235318 pcs
Stažení: SC105-820.pdf
RFQ
SC105B-151
SC105B-151
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 150UH 960MA 550 MOHM
Na skladě: 216804 pcs
Stažení: SC105B-151.pdf
RFQ
SC105B-180
SC105B-180
Popis: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
Stažení: SC105B-180.pdf
SC105B-181
SC105B-181
Popis: FIXED IND 180UH 860MA 630 MOHM
Stažení: SC105B-181.pdf
SC105B-220
SC105B-220
Popis: FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
Stažení: SC105B-220.pdf
SC105B-270
SC105B-270
Popis: FIXED IND 27UH 2.1A 136 MOHM SMD
Stažení: SC105B-270.pdf
Popis: FIXED IND 820UH 430MA 2.55 OHM
Stažení: SC105-821.pdf
SC105B-120
SC105B-120
Popis: FIXED IND 12UH 3.2A 70 MOHM SMD
Stažení: SC105B-120.pdf
SC105B-121
SC105B-121
Popis: FIXED IND 120UH 1.08A 430 MOHM
Stažení: SC105B-121.pdf
SC105B-100
SC105B-100
Popis: FIXED IND 10UH 3.5A 60 MOHM SMD
Stažení: SC105B-100.pdf
SC105B-101
SC105B-101
Popis: FIXED IND 100UH 1.2A 370 MOHM
Stažení: SC105B-101.pdf
SC105B-221
SC105B-221
Popis: FIXED IND 220UH 820MA 730 MOHM
Stažení: SC105B-221.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%