SC1212-561
BelBel
SC1212-561 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC1212-561
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 560UH 190MA 8 OHM SMD
Datasheety: SC1212-561.pdf
  • Zpráva
Specifikace SC1212-561
Part Number SC1212-561 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 560UH 190MA 8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 7029 pcs Datový list SC1212-561.pdf
Typ - Tolerance ±30%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
stínění Shielded Série SC1212
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 560µH Výška - Sedící (Max) 0.091" (2.30mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 560µH Shielded Inductor 190mA 8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 190mA
Proud - Saturace 41mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC1301BISKTRT
SC1301BISKTRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE SOT23-5
Na skladě: 171923 pcs
Stažení: SC1301BISKTRT.pdf
RFQ
SC122ULTRT
SC122ULTRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC REG BST 3.3V 0.35A SYNC 6MLPD
Na skladě: 121239 pcs
Stažení: SC122ULTRT.pdf
RFQ
SC1210-561
SC1210-561
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 560UH 90MA 28.6 OHM
Stažení: SC1210-561.pdf
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 1MH 145MA 12 OHM SMD
Stažení: SC1212-102.pdf
Popis: FIXED IND 2.2MH 110MA 23.5 OHM
Popis: FIXED IND 1.5MH 130MA 15 OHM SMD
SC1214TSTRT
SC1214TSTRT
Popis: IC MOSFET DVR COMBISENSE 20TSSOP
Stažení: SC1214TSTRT.pdf
SC1301AISKTRT
SC1301AISKTRT
Stažení: SC1301AISKTRT.pdf
SC1211VXSTRT
SC1211VXSTRT
Popis: IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Stažení: SC1211VXSTRT.pdf
SC1210-4R7
SC1210-4R7
Popis: FIXED IND 4.7UH 980MA 260 MOHM
Stažení: SC1210-4R7.pdf
Popis: FIXED IND 680UH 175MA 9 OHM SMD
SC121ULTRT
SC121ULTRT
Popis: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Stažení: SC121ULTRT.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%