SC2506-221
BelBel
SC2506-221 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC2506-221
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 220UH 240MA 4.6 OHM
Datasheety: SC2506-221.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC2506-221
Part Number SC2506-221 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 220UH 240MA 4.6 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 228138 pcs Datový list SC2506-221.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.364" L x 0.310" W (9.25mm x 7.87mm)
stínění Unshielded Série SC2506
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 220µH Výška - Sedící (Max) 0.065" (1.65mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 220µH Unshielded Inductor 240mA 4.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 240mA
Proud - Saturace 220mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC2506-330
SC2506-330
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 33UH 680MA 650 MOHM
Na skladě: 240731 pcs
Stažení: SC2506-330.pdf
RFQ
Výrobci: Bel
Popis: FIXED IND 470UH 160MA 12 OHM SMD
Na skladě: 238706 pcs
Stažení: SC2506-471.pdf
RFQ
Popis: FIXED IND 68UH 480MA 1.3 OHM SMD
SC2506-4R7
SC2506-4R7
Popis: FIXED IND 4.7UH 1.6A 145 MOHM
Stažení: SC2506-4R7.pdf
Popis: FIXED IND 15UH 900MA 300 MOHM
Popis: FIXED IND 10UH 1.1A 240 MOHM SMD
Popis: FIXED IND 47UH 560MA 880 MOHM
Popis: FIXED IND 150UH 300MA 3.4 OHM
Popis: FIXED IND 330UH 190MA 7.3 OHM
Popis: FIXED IND 22UH 780MA 420 MOHM
Popis: FIXED IND 100UH 400MA 2 OHM SMD
Popis: FIXED IND 1MH 130MA 20.6 OHM SMD
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%