SCRH105-391
BelBel
SCRH105-391 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCRH105-391
Výrobce / značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 390UH 500MA 2.2 OHM
Datasheety: SCRH105-391.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCRH105-391
Part Number SCRH105-391 Výrobce Bel
Popis FIXED IND 390UH 500MA 2.2 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 173995 pcs Datový list SCRH105-391.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
stínění Shielded Série SCRH105
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 390µH Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 390µH Shielded Inductor 500mA 2.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 500mA
Proud - Saturace 580mA