AX100792
BeldenBelden
Belden
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AX100792
Výrobce / značka: Belden
Popis produktu HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace AX100792
Part Number AX100792 Výrobce Belden
Popis HORIZONTAL CABLE MANAGEMENT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 1482 pcs Datový list
Série - Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky -
Funkce - Detailní popis Rack Cable Management
Typ příslušenství Cable Management
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
AX100K
AX100K
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL