6630S1A-C28-R203
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6630S1A-C28-R203 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6630S1A-C28-R203
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Datasheety: 6630S1A-C28-R203.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6630S1A-C28-R203
Part Number 6630S1A-C28-R203 Výrobce Bourns, Inc.
Popis POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6331 pcs Datový list 6630S1A-C28-R203.pdf
Tolerance ±15% styl koncovky Solder Lug
teplotní koeficient ±500ppm/°C Kužel Linear
Velikost - Tělo Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Série 6630
Otáčení 340° odporového materiálu Conductive Plastic
Odpor (Ohm) 20k Příkon (W) 1W
Obal Tray Počet závitů 1
Počet gangů 1 Typ montáže Panel Mount
Detailní popis 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug Pouzdro závitu 3/8-32
Postaven v přepínači None Typ úpravy User Defined
Pohon Type Flatted Pohon Délka 0.875" (22.23mm)
Pohon Průměr 0.250" (6.35mm)