PVC6G200C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6G200C01B00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PVC6G200C01B00
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: PVC6G200C01B00.pdf
  • Zpráva
Specifikace PVC6G200C01B00
Part Number PVC6G200C01B00 Výrobce Bourns, Inc.
Popis TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4858 pcs Datový list PVC6G200C01B00.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
Série PVC6 odporového materiálu Ceramic
Režim panel 20 Ohms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména 490-2767
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment Typ úpravy Side Adjustment