PVC6M501C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6M501C01B00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PVC6M501C01B00
Výrobce / značka: Bourns, Inc.
Popis produktu TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Datasheety: PVC6M501C01B00.pdf
  • Zpráva
Specifikace PVC6M501C01B00
Part Number PVC6M501C01B00 Výrobce Bourns, Inc.
Popis TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6631 pcs Datový list PVC6M501C01B00.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
Série PVC6 odporového materiálu Ceramic
Režim panel 500 Ohms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména 490-2825
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis 500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment Typ úpravy Top Adjustment