BK/S501-V-125-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S501-V-125-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BK/S501-V-125-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Datasheety: BK/S501-V-125-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace BK/S501-V-125-R
Part Number BK/S501-V-125-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 23529 pcs Datový list BK/S501-V-125-R.pdf
Napìtí - AC 250V Velikost / Rozměry 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Série S501 Doba odezvy Fast
Obal Bulk Paket / krabice 5mm x 20mm (Axial)
Ostatní jména BK-S501-V-125-R Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Roztavení 0.0037 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge, Ceramic DC Cold Resistance 12.3 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 125mA Barva -