FP2-D100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FP2-D100-R
Výrobce / značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100NH 37A 0.26 MOHM
Datasheety: FP2-D100-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1700 pcs
  • Zpráva
Specifikace FP2-D100-R
Part Number FP2-D100-R Výrobce Bussmann (Eaton)
Popis FIXED IND 100NH 37A 0.26 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 108203 pcs Datový list FP2-D100-R.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±15%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
stínění Unshielded Série FLAT-PAC
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 283-4337-2
FP2-D100
FP2-D100-ND
FP2-D100-R-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1MHz indukčnost 100nH
Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.26 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.26 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 37A Proud - Saturace 22A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
FP2-D120-R
FP2-D120-R
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FIXED IND 120NH 37A 0.26 MOHM