201UR105B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
201UR105B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 201UR105B
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu TRIMMER 1M OHM 0.2W PC PIN TOP
Datasheety: 201UR105B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 201UR105B
Part Number 201UR105B Výrobce CTS Electronic Components
Popis TRIMMER 1M OHM 0.2W PC PIN TOP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 214324 pcs Datový list 201UR105B.pdf
Tolerance ±20% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient - Velikost / Rozměry Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.220" H (15.10mm x 18.64mm x 5.60mm)
Série 201 odporového materiálu Carbon
Režim panel 1 MOhms Příkon (W) 0.2W, 1/5W
Obal Bulk Ostatní jména U201R105B
Počet závitů 1 Typ montáže Through Hole
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 1 MOhms 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment