251B12T104A2NB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 251B12T104A2NB
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu POT 100K OHM 0.01W CARBON LINEAR
Datasheety: 251B12T104A2NB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 251B12T104A2NB
Part Number 251B12T104A2NB Výrobce CTS Electronic Components
Popis POT 100K OHM 0.01W CARBON LINEAR Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 82209 pcs Datový list 251B12T104A2NB.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient - Kužel Linear
Velikost - Tělo Rectangular - 0.437" x 0.394" Face x 0.437" H (11.10mm x 10.00mm x 11.10mm) Série 251
Otáčení - odporového materiálu Carbon
Odpor (Ohm) 100k Příkon (W) 0.01W
Obal Bulk Počet závitů 1
Počet gangů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis 100k Ohm 1 Gang Linear Through Hole Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.01W PC Pins Pouzdro závitu -
Postaven v přepínači None Typ úpravy Side Adjustment
Pohon Type Flatted Pohon Délka 0.472" (12.00mm)
Pohon Průměr 0.156" (3.96mm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
25199/30 BK005
25199/30 BK005
Výrobci: Alpha Wire
Popis: CABLE 30COND 22AWG BLK SHLD 100'
Na skladě: 3451 pcs
Stažení: 25199/30 BK005.pdf
RFQ
251HR079251X
251HR079251X
Výrobci: Conxall / Switchcraft
Popis: 2.5MM 3 COND RA TO