416F27123ISR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F27123ISR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 416F27123ISR
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT
Datasheety: 416F27123ISR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 416F27123ISR
Part Number 416F27123ISR Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 27.120 MHZ SERIES SMT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 177260 pcs Datový list 416F27123ISR.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Série 416 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
zátěž kapacitní Series Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.018" (0.45mm) Frequency Tolerance ±20ppm
Frekvenční stabilita ±30ppm Frekvence 27.12MHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 200 Ohms Detailní popis 27.12MHz ±20ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead