445A2XS24M57600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445A2XS24M57600 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 445A2XS24M57600
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD
Datasheety: 445A2XS24M57600.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 445A2XS24M57600
Part Number 445A2XS24M57600 Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 194320 pcs Datový list 445A2XS24M57600.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Série 445 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, No Lead
Provozní teplota -10°C ~ 60°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
zátěž kapacitní Series Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.053" (1.35mm) Frequency Tolerance ±20ppm
Frekvenční stabilita ±15ppm Frekvence 24.576MHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 40 Ohms Detailní popis 24.576MHz ±20ppm Crystal Series 40 Ohms 2-SMD, No Lead