445W22S30M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445W22S30M00000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 445W22S30M00000
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD
Datasheety: 445W22S30M00000.pdf
  • Zpráva
Specifikace 445W22S30M00000
Part Number 445W22S30M00000 Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 30.0000MHZ SERIES SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 199577 pcs Datový list 445W22S30M00000.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Série 445 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, No Lead
Provozní teplota 0°C ~ 50°C Pracovní režim Fundamental
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
zátěž kapacitní Series Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.053" (1.35mm) Frequency Tolerance ±20ppm
Frekvenční stabilita ±20ppm Frekvence 30MHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 30 Ohms Detailní popis 30MHz ±20ppm Crystal Series 30 Ohms 2-SMD, No Lead