520M05HT16M3690
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520M05HT16M3690 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 520M05HT16M3690
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD
Datasheety: 1.520M05HT16M3690.pdf2.520M05HT16M3690.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 520M05HT16M3690
Part Number 520M05HT16M3690 Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 51151 pcs Datový list 1.520M05HT16M3690.pdf2.520M05HT16M3690.pdf
Napětí - Supply 1.8V Typ TCXO
Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Série 520
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup Clipped Sine Wave
Provozní teplota -10°C ~ 60°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Funkce -
Frekvenční stabilita ±500ppb Frekvence 16.369MHz
Detailní popis 16.369MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 2mA