520N25HT40M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520N25HT40M0000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 520N25HT40M0000
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD
Datasheety: 1.520N25HT40M0000.pdf2.520N25HT40M0000.pdf
  • Zpráva
Specifikace 520N25HT40M0000
Part Number 520N25HT40M0000 Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 59236 pcs Datový list 1.520N25HT40M0000.pdf2.520N25HT40M0000.pdf
Napětí - Supply 2.5V Typ TCXO
Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Série 520
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup Clipped Sine Wave
Provozní teplota -10°C ~ 60°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Funkce -
Frekvenční stabilita ±2.5ppm Frekvence 40MHz
Detailní popis 40MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 2.5mA