520R25DA20M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520R25DA20M0000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 520R25DA20M0000
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD
Datasheety: 1.520R25DA20M0000.pdf2.520R25DA20M0000.pdf
  • Zpráva
Specifikace 520R25DA20M0000
Part Number 520R25DA20M0000 Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 44300 pcs Datový list 1.520R25DA20M0000.pdf2.520R25DA20M0000.pdf
Napětí - Supply 3V Typ VCTCXO
Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Série 520
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup Clipped Sine Wave
Provozní teplota -30°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Funkce -
Frekvenční stabilita ±2.5ppm Frekvence 20MHz
Detailní popis 20MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 2mA