589L192X2CTT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
589L192X2CTT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 589L192X2CTT
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD
Datasheety: 1.589L192X2CTT.pdf2.589L192X2CTT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 589L192X2CTT
Part Number 589L192X2CTT Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8108 pcs Datový list 1.589L192X2CTT.pdf2.589L192X2CTT.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ TCXO
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série 589
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup HCMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.083" (2.10mm) Funkce -
Frekvenční stabilita ±140ppb Frekvence 19.2MHz
Detailní popis 19.2MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 6mA