633P13303C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633P13303C2T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 633P13303C2T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 133.0000MHZ LVPECL SMD
Datasheety: 1.633P13303C2T.pdf2.633P13303C2T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 633P13303C2T
Part Number 633P13303C2T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 133.0000MHZ LVPECL SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 34088 pcs Datový list 1.633P13303C2T.pdf2.633P13303C2T.pdf
Napětí - Supply 2.5V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série 633
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVPECL
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±50ppm Frekvence 133MHz
Detailní popis 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 88mA