637P15366A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637P15366A3T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 637P15366A3T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 153.6000MHZ LVPECL SMD
Datasheety: 1.637P15366A3T.pdf2.637P15366A3T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 637P15366A3T
Part Number 637P15366A3T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 153.6000MHZ LVPECL SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 30725 pcs Datový list 1.637P15366A3T.pdf2.637P15366A3T.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série 637
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVPECL
Provozní teplota -10°C ~ 60°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±20ppm Frekvence 153.6MHz
Detailní popis 153.6MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 88mA