637P31253I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637P31253I2T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 637P31253I2T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD
Datasheety: 1.637P31253I2T.pdf2.637P31253I2T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 637P31253I2T
Part Number 637P31253I2T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 312.5000MHZ LVPECL SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6363 pcs Datový list 1.637P31253I2T.pdf2.637P31253I2T.pdf
Napětí - Supply 2.5V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série 637
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVPECL
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±50ppm Frekvence 312.5MHz
Detailní popis 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 88mA