653P2702I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P2702I3T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 653P2702I3T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 27.0000MHZ LVPECL SMD
Datasheety: 1.653P2702I3T.pdf2.653P2702I3T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 653P2702I3T
Part Number 653P2702I3T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 27.0000MHZ LVPECL SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 32333 pcs Datový list 1.653P2702I3T.pdf2.653P2702I3T.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série 653
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVPECL
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.055" (1.40mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±100ppm Frekvence 27MHz
Detailní popis 27MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 88mA