653V5006C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653V5006C2T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 653V5006C2T
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Datasheety: 1.653V5006C2T.pdf2.653V5006C2T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 653V5006C2T
Part Number 653V5006C2T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 29717 pcs Datový list 1.653V5006C2T.pdf2.653V5006C2T.pdf
Napětí - Supply 2.5V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série 653
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVDS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.055" (1.40mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±20ppm Frekvence 50MHz
Detailní popis 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 66mA