73WL7R082J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL7R082J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 73WL7R082J
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES 0.082 OHM 5% 2W 2512 WIDE
Datasheety: 73WL7R082J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 73WL7R082J
Part Number 73WL7R082J Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES 0.082 OHM 5% 2W 2512 WIDE Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množství 581466 pcs Datový list 73WL7R082J.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Série 73WLx Režim panel 82 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.71mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 82 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Složení Thick Film