741X1635602FP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X1635602FP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 741X1635602FP
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES ARRAY 8 RES 56K OHM 1506
Datasheety: 741X1635602FP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 741X1635602FP
Part Number 741X1635602FP Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 8 RES 56K OHM 1506 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1230516 pcs Datový list 741X1635602FP.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Série 741 Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 56k
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1506, Convex, Long Side Terminals Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet rezistory 8 Počet Pins 16
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm)
Detailní popis 56k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Typ obvodu Isolated