742C163474JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163474JTR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 742C163474JTR
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES ARRAY 8 RES 470K OHM 2506
Datasheety: 742C163474JTR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace 742C163474JTR
Part Number 742C163474JTR Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 8 RES 470K OHM 2506 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 5186 pcs Datový list 742C163474JTR.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Série 742 Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 470k
Power Per Element 62.5mW Obal Original-Reel®
Paket / krabice 2506, Concave, Long Side Terminals Ostatní jména 742C163474JDKR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet rezistory 8
Počet Pins 16 Typ montáže Surface Mount
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Detailní popis 470k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals Typ obvodu Isolated