753163102GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753163102GP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 753163102GP
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DRT
Datasheety: 753163102GP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 753163102GP
Part Number 753163102GP Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DRT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 44283 pcs Datový list 753163102GP.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Série 753 Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 1k
Power Per Element 80mW Obal Bulk
Paket / krabice 16-DRT Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet rezistory 8 Počet Pins 16
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.100" (2.53mm)
Detailní popis 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Typ obvodu Isolated