766161390GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 766161390GPTR13
Výrobce / značka: CTS Electronic Components
Popis produktu RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC
Datasheety: 766161390GPTR13.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 766161390GPTR13
Part Number 766161390GPTR13 Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 97845 pcs Datový list 766161390GPTR13.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Série 766 Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 39
Power Per Element 80mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet rezistory 15 Počet Pins 16
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.069" (1.75mm)
Detailní popis 39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ obvodu Bussed
Aplikace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
766161334G
766161334G
Výrobci: CTS Electronic Components
Popis: RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC
Na skladě: 5038 pcs
Stažení: 766161334G.pdf
RFQ
Popis: RES ARRAY 15 RES 3.9K OHM 16SOIC