SWM30-18-EV-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM30-18-EV-P6R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SWM30-18-EV-P6R
Výrobce / značka: CUI, Inc.
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT 18V 30W
Datasheety: SWM30-18-EV-P6R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1040 pcs
  • Zpráva
Specifikace SWM30-18-EV-P6R
Part Number SWM30-18-EV-P6R Výrobce CUI, Inc.
Popis AC/DC WALL MOUNT 18V 30W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5858 pcs Datový list SWM30-18-EV-P6R.pdf
Napětí - Výstup 18V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm) Série SWM30-E (30W)
Region Použitý Europe Příkon (W) 30W
Polarizace Positive Center výstupní konektor Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Provozní teplota 0°C ~ 40°C Bez spotřeby elektrické energie 75mW (Max)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
vstupní konektor CEE 7/16 Formulář Wall Mount
Účinnost Level VI, CoC Tier 2 Detailní popis 18V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Proud - výstup (Max) 1.66A Délka přívodního kabelu 47.2" (1.20m)