DAM15P1A7N
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DAM15P1A7N
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Datasheety: DAM15P1A7N.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace DAM15P1A7N
Part Number DAM15P1A7N Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 2878 pcs Datový list DAM15P1A7N.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série D*M
Obal Bulk Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 2 Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) příruba Feature Board Side (4-40)
Funkce Grounding Indents Detailní popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontaktní formulář Machined
Kontakt Finish Tloušťka - Kontakt Finish Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins styl konektor D-Sub
Barva Black Spacing Spacing -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DAM15P1A0NA191K87
DAM15P1A0NA191K87
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A
Na skladě: 4181 pcs
Stažení:
RFQ
DAM15P1A7NA191
DAM15P1A7NA191
Výrobci: Cannon
Popis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Na skladě: 3909 pcs
Stažení:
RFQ
DAM15P1A7NA190K87
DAM15P1A7NA190K87
DAM15P1A8NA190K87
DAM15P1A8NA190K87
DAM15P1A5NA190K87
DAM15P1A5NA190K87
DAM15P1A7NA191K87
DAM15P1A7NA191K87