DDME50PM
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DDME50PM
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Datasheety: DDME50PM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DDME50PM
Part Number DDME50PM Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1434 pcs Datový list DDME50PM.pdf
Wire Gauge - napìtí -
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Série D*M
Obal Bulk Ostatní jména IDDME50PM
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 3
Počet poloh 50 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Board Side (4-40) Funkce -
Detailní popis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A