DL2-96P13C
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DL2-96P13C
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu DL2-96P13C
Datasheety: DL2-96P13C.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DL2-96P13C
Part Number DL2-96P13C Výrobce Cannon
Popis DL2-96P13C Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1104 pcs Datový list DL2-96P13C.pdf
Série DL stoupání 0.100" (2.54mm)
Obal Bulk Počet řádků 8
Počet poloh 96 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Panel Mount Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Actuating Camshaft, Zero Insertion Force (ZIF) Detailní popis 96 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Black Panel Mount