KJB0T19F32AC
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KJB0T19F32AC
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN
Datasheety: 1.KJB0T19F32AC.pdf2.KJB0T19F32AC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace KJB0T19F32AC
Part Number KJB0T19F32AC Výrobce ITT Cannon, LLC
Popis CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1547 pcs Datový list 1.KJB0T19F32AC.pdf2.KJB0T19F32AC.pdf
Wire Gauge nebo rozsah - AWG 20 Používání Unshielded
Zadejte atributy Environment Resistant Typ For Male Pins
stohování Direction Crimp Ukončení štítu Circular
Shell Materiál, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Série MIL-DTL-38999 Series III, KJB Stav RoHS Bulk
Plug / páření Plug Průměr Silver Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 32 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní číslo výrobce KJB0T19F32AC Velký Průměr Dodávané 19-32
Vložte materiál - Zahrnuje -
Funkce - Rozšířený popis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Popis CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN Aktuální - Max / Kontakt Threaded