KPSE00P22-55SW
CannonCannon
Cannon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KPSE00P22-55SW
Výrobce / značka: Cannon
Popis produktu KPSE 55C 55#20 SKT RECP
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Stav zásob 483 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 483 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace KPSE00P22-55SW
Part Number KPSE00P22-55SW Výrobce Cannon
Popis KPSE 55C 55#20 SKT RECP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 483 pcs Datový list
Série * Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Detailní popis Position Circular Connector
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
KPSE00P22-55PX
KPSE00P22-55PX
Výrobci: Cannon
Popis: KPSE 55C 55#20 PIN RECP
Na skladě: 584 pcs
Stažení:
RFQ
KPSE01A10-6PF0
KPSE01A10-6PF0
Výrobci: Cannon
Popis: CONN RCPT HSNG MALE 6POS INLINE
Na skladě: 1612 pcs
Stažení: KPSE01A10-6PF0.pdf
RFQ
KPSE00P22-55PW
KPSE00P22-55PW
Popis: KPSE 55C 55#20 PIN RECP
Na skladě: 681 pcs
Stažení:
KPSE00P22-55PF0
KPSE00P22-55PF0
Na skladě: 729 pcs
KPSE00P22-55SF0
KPSE00P22-55SF0
Popis: KPSE 55C 55#20 SKT RECP
Na skladě: 610 pcs
KPSE00U18-32S
KPSE00U18-32S
Popis: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na skladě: 953 pcs
Stažení: KPSE00U18-32S.pdf
KPSE00P22-55PY
KPSE00P22-55PY
Na skladě: 571 pcs
KPSE00P22-55S
KPSE00P22-55S
Popis: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP