CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18
Výrobce / značka: Cardinal Components
Popis produktu CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Datasheety: CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18
Part Number CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18 Výrobce Cardinal Components
Popis CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 242268 pcs Datový list CSM1Z-A0B2C3-50-27.0D18.pdf
Typ MHz Crystal Velikost / Rozměry 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Série CSM1 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice HC-49S
Ostatní jména 370-1089-2
CSM1ZA0B2C35027.0D18
Provozní teplota -10°C ~ 60°C
Pracovní režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) zátěž kapacitní 18pF
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Tolerance ±30ppm Frekvenční stabilita ±50ppm
Frekvence 27MHz ESR (Equivalent Resistance Series) 50 Ohms
Detailní popis 27MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms HC-49S