IA05BSF10PCP
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IA05BSF10PCP
Výrobce / značka: Carlo Gavazzi
Popis produktu SEN PROX M5 NPN NC CBL
Datasheety:
Stav zásob 718 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace IA05BSF10PCP
Part Number IA05BSF10PCP Výrobce Carlo Gavazzi
Popis SEN PROX M5 NPN NC CBL Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 718 pcs Datový list
Napětí - Supply 10 V ~ 30 V styl koncovky Cable
stínění Unshielded Série IA
Typ senzoru Inductive Frekvenční odezva 2kHz
Paket / krabice Cylinder, Threaded - M5 Provozní teplota -25°C ~ 70°C (TA)