6STF37PAT03S30X
ConecConec
Conec
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6STF37PAT03S30X
Výrobce / značka: Conec
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6STF37PAT03S30X
Part Number 6STF37PAT03S30X Výrobce Conec
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1424 pcs Datový list
Wire Gauge - napìtí 100V
Ukončení Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Shell Materiál, Finish Brass, Tin Plated Série -
Obal - Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh 37
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Materiál krytu Thermoplastic
příruba Feature Housing/Shell (M3) Funkce Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets
Detailní popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka Flash
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
styl konektor D-Sub Barva Black
Spacing Spacing 0.189" (4.80mm)