TM7EX502
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TM7EX502
Výrobce / značka: Copal Electronics
Popis produktu TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Datasheety: TM7EX502.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TM7EX502
Part Number TM7EX502 Výrobce Copal Electronics
Popis TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 33012 pcs Datový list TM7EX502.pdf
Tolerance ±10% styl koncovky PC Pins
teplotní koeficient ±100ppm/°C Velikost / Rozměry Square - 0.323" L x 0.283" W x 0.331" H (8.20mm x 7.20mm x 8.40mm)
Série TM-7 odporového materiálu Cermet
Režim panel 5 kOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Bulk Ostatní jména TM-7EX 5K OHM (502)
TM-7EX502
Počet závitů 3 Typ montáže Through Hole
Detailní popis 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Side Adjustment Typ úpravy Side Adjustment