CM07FD203FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD203FO3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CM07FD203FO3
Výrobce / značka: Cornell Dubilier Electronics
Popis produktu CAP MICA 20000PF 500V RADIAL
Datasheety: 1.CM07FD203FO3.pdf2.CM07FD203FO3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace CM07FD203FO3
Part Number CM07FD203FO3 Výrobce Cornell Dubilier Electronics
Popis CAP MICA 20000PF 500V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 2200 pcs Datový list 1.CM07FD203FO3.pdf2.CM07FD203FO3.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±1%
Velikost / Rozměry 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm) Série CM07
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.437" (11.10mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.921" (23.40mm)
Funkce General Purpose dielektrikum Materiál Mica
Detailní popis 0.02µF Mica Capacitor 500V Radial kapacitní 0.02µF