CBS2002412-RT
CoselCosel
CBS2002412-RT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CBS2002412-RT
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V
Datasheety: CBS2002412-RT.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 658 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 658 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace CBS2002412-RT
Part Number CBS2002412-RT Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 12V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 658 pcs Datový list CBS2002412-RT.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Izolace 1.5kV Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package Half Brick Velikost / Rozměry 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Série CBS Příkon (W) 200W
Paket / krabice Half Brick Provozní teplota -40°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OVP
Účinnost 87% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 18V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 16.7A Aplikace ITE (Commercial)