DBS200B03
CoselCosel
DBS200B03 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DBS200B03
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V
Datasheety: 1.DBS200B03.pdf2.DBS200B03.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 489 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DBS200B03
Part Number DBS200B03 Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 3.3V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 489 pcs Datový list 1.DBS200B03.pdf2.DBS200B03.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - vstup (Min) 200V Napětí - vstup (Max) 400V
Typ Isolated Module Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Série DBS
Příkon (W) 165W Paket / krabice 21-DIP Module
Ostatní jména 1776-2054
DBS200B03-ND
Provozní teplota -20°C ~ 85°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce - Účinnost 79%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 200V - 400V Input Proud - výstup (Max) 50A