LEP150F-36-S
CoselCosel
LEP150F-36-S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LEP150F-36-S
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 36V
Datasheety: LEP150F-36-S.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 834 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LEP150F-36-S
Part Number LEP150F-36-S Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 36V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 834 pcs Datový list LEP150F-36-S.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 36V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Série LEP Provozní teplota -10°C ~ 70°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení No Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Účinnost 86% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 4.2A schválení CE, cURus, TUV
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LEP150F-36-SNRT
LEP150F-36-SNRT
Výrobci: Cosel
Popis: AC/DC CONVERTER 36V
Na skladě: 715 pcs
Stažení: LEP150F-36-SNRT.pdf
RFQ
LEP150F-36-SNR
LEP150F-36-SNR
Výrobci: Cosel
Popis: AC/DC CONVERTER 36V