PBA100F-48-V
CoselCosel
Cosel
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBA100F-48-V
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V
Datasheety: PBA100F-48-V.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 829 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 829 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace PBA100F-48-V
Part Number PBA100F-48-V Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 48V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 829 pcs Datový list PBA100F-48-V.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 48V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Série PB Provozní teplota -10°C ~ 71°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení No Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Účinnost 86% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 2.1A schválení CE, cURus, TUV
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PBA100F-48-RN1
PBA100F-48-RN1
Výrobci: Cosel
Popis: AC/DC CONVERTER 48V
Na skladě: 624 pcs
Stažení: PBA100F-48-RN1.pdf
RFQ
PBA100F-48-VN
PBA100F-48-VN
Výrobci: Cosel
Popis: AC/DC CONVERTER 48V